הצטרפו לmy roladin

המדריך המפנק לאוהבים

אנחנו יכולים להיות בני זוג נפלאים, עוזרים, תומכים וקשובים – אבל איכשהו, כשזה מגיע לפינוקים, חלקנו מתקשים לקלוע למטרה. אז במיוחד לכבודכם, המתקשים (ולכבוד ולנטיינז דיי ובכלל), הכנו מדריך קצר ויעיל שיהפוך את בני הזוג שלכם מסתם מרוצים למבסוטים אש – שנצא לדרך?

שימו לב

כדי להבין איך להרים לבני הזוג, פשוט צריך לפקוח קצת עיניים: איזה צבעים הוא אוהב ללבוש, איזה שיר ברדיו גורם לה לשיר בקולי קולות, עם מה מתחשק להם להתפנק לפעמים, למשל עוגה טובה שתוכלו לקנות להם בהפתעה, מאפה טרי-טרי שתביאו להם על הבוקר היישר למיטה. ברגע שתפנקו את בני הזוג עם משהו שהם הזכירו ממש במקרה, הם ירגישו שמקשיבים להם, ששמים לב למה שהם אומרים ורק יאהבו אתכם יותר.

תרימו להם

מי לא שמח לקבל משום מקום פתק חמוד או הודעת וואטסאפ מתקתקה? אבל מה לעשות שיש כאלה שפחות טובים בלהגיד כמה הם אוהבים? אם מיציתם כבר את מאגר האמוג'ים המאוהבים, זה זמן טוב לפנות למומחים. באתר האירוח החדש שלנו תמצאו מגוון ברכות שיחממו לאהובים שלכם את הלב ויכניסו לשניכם קצת מתיקות לתוך השגרה.

שברו שגרה

בית>>עבודה>>ילדים>>חוגים>>בית וחוזר חלילה – שגרה יכולה לשבור גם את הזוגות הטובים ביותר. אז נכון, לא תמיד מסתייע לעזוב הכל ולטוס לפריז, אבל עם קצת ארגון נכון תגלו שלארוז סל מלא בפינוקים וללכת לפיקניק ספונטני בפארק הקרוב לביתכם זו משימה יחסית קלה לביצוע וגם מהנה מאוד. עוד דרכים לשבור שגרה? קנו להם פרחים, ככה סתם, באמצע השבוע, הפתיעו בכרטיסים להופעה או שתפנקו באיזה קינוח מהמם שכולו אומר אהבה.

פנקו במקסימום

אז נכון שכשאוהבים גם קילו בורקס יכול להיות רומנטי, ועדיין – קינוח מושקע ומרשים שנראה מדהים יביא את אפקט הוואו המתבקש. בסניפים שלנו, מלבד הפינוקים הרגילים, תוכלו למצוא כמה קינוחים שפשוט כיף ליהנות מהם בזוג: קינוח פרזייה לדוגמה, עשוי מהחומרים שמהם עשויה האהבה: פיננסייר שקדים, קרמו תות, מרמלדת תות ומוס פטיסייר וניל. אם אתם מאלה שקשה להם להגיד "אני אוהב/ת אותך", עוגת הלב שלנו, מרקיז שוקולד ומון שרי, יתנו לכם את הדחיפה הנכונה בכיוון – ועל הדרך ישמחו את בני ובנות הזוג שלכם.

זכרו תאריכים

בואו נגיד שבעידן הנוכחי, עם כל האפליקציות השונות, לוח השנה בנייד, התזכורות ומה לא, קשה מאוד לשכוח או לפספס ימים שחשובים לשניכם או כאלה שפשוט כיף לציין: ימי הולדת, יום נישואים, יום השנה וכן, גם ולנטיינז דיי וט"ו באב. קחו לכם חמש דקות מהיום, הכניסו את כל התאריכים החשובים ללוח השנה ואתם מסודרים עם התראות לכל השנה. פספסתם בכל זאת? קפיצה קטנה לאחד מהסניפים שלנו ואתם מסודרים.

my Roladin
לחצו כאן ותהנו לפני כולם ממבצעים ועדכונים חמים