הצטרפו לmy roladin

התוספות הקטנות שיהפכו את שולחן ליל הסדר שלכם למושלם

טיפ מספר 1 – "והגדת לבנך: הכל אישי"

הגדות בעיצוב אישי הן דרך בטוחה לרענון שולחנות הסדר. הילדים שבמשפחה ישמחו לקחת חלק פעיל בתכנון השולחן, שלא לומר ייהנו מאוד מחיטוט באלבומים משפחתיים ישנים שיכולים להיות אוצר – אפיקומן של ממש – בכל הנוגע לתמונות מביכות שההורים שלהם ישמחו לשכוח. את התמונות (מומלץ להדפיס ולא להשתמש במקור), תוכלו להתאים יחד איתם לנעשה בהגדה. בתמורה תקבלו ערך חינוכי של היכרות מוקדמת ומעמיקה עם ההגדה, דמיון, יצירתיות וגם זמן איכות. יחד עם זאת, לא מעט חברות שונות מציעות שירותי עיצוב מקצועיים של הגדות משפחתיות שילכו אתכם עוד שנים קדימה.

טיפ מספר 2 – "ויאמר פרעה למשה: תפתיע אותי"

מקשטים את השולחן בעלי פרחים יבשים מאז שהתחלתם לארח? יש מצב שהגיע הזמן לשינוי. במקום לחזור על עצמכם שנה אחרי שנה, תנו דרור לדמיון ולכו על אלמנטים משעשעים ובלתי שגרתיים, שיעזרו להקליל קצת את הערב הכבד הזה: הניחו על השולחן מיקרופון צעצוע, אותו יחזיק הזאטוט התורן בזמן שישיר "מה נשתנה". רעיון נוסף שיסחט בקלות כמה חיוכים, הוא לפזר על השולחן מספר בובות קטנות של צפרדעים, אולי המכה המשעשעת מכולן. גם כאן – העלאת הרעיונות ובחירת האלמנטים הדקורטיביים, יכולה להיות יופי של פעילות לכל המשפחה.

מעדיפים שולחן יותר קלאסי? אגוז מלך הוא חומר גלם מושלם ליצירה של קישוטים. קל מאוד לצבוע אותו, הוא לא נשבר בקלות ואת היצירות שתכינו ניתן לשמור לאורך זמן. אל תראו אותם ככה – מאגוזי מלך אפשר ליצור עולם ומלואו: פסלי פטריות ותות שדה, תיבות אוצר, סירות מפרש ואפילו צבים חמודים. הקלידו בגוגל "אגוזי מלך" ו"יצירה" ועולם מרתק של DIY ייחשף בפניכם.

טיפ מספר 3 – ואלה שמות

קביעת סדר הישיבה היא בין האתגרים היותר קשים, בייחוד כשמגיעים קרובי משפחה משני הצדדים, מבוגרים וילדים. עבור רבים מדובר במטלה מעייפת אך הכרחית. ובכל זאת, אחרי שתעמדו בה בכבוד, השקיעו בתגיות שם דקורטיביות, שניתנות לרכישה באתרי הקניות השונים. לדוגמה, ישנן תגיות הכוללות חריץ המתאים עבור כוסות יין, אחרות נראות כמו מגזרות נייר מורכבות ויש כאלה בצורת לבבות או זוג יונים. הכי מגניב: להשקיע בקופסאות ממותגות עם מתנה קטנה וחמודה בפנים. כמובן שאם יש לכם זמן, תוכלו לעצב בעצמכם תגיות למוזמנים.

טיפ מספר 4 – המתיקות שאחרי

ועכשיו, לחלק הכי מתוק בארוחה (ולא, אנחנו לא מתכוונים לגפילטע פיש):

• ודאו מראש שהקינוח מתאים לכלל הסועדים. התייחסו להגבלות תזונתיות של קרובים טבעונים, חולי צליאק, שומרי מסורת ומומלץ גם לספק אלטרנטיבה לשומרים ולחתוך פירות טריים.

• הגישו את הקינוחים באזור אחר שתעצבו מראש, ולא היכן שבני המשפחה עדיין יושבים מסביב לשולחן הארוחה. שינוי המיקום יתרום לאווירה – וכך גם תוכלו לקחת את הזמן עם פינוי השולחן המרכזי.

• אם אין אפשרות להגיש את הקינוח במקום אחר, דאגו לפנות את השולחן לחלוטין ולהחליף למפה נקייה נטולת כתמים מכוסית מספר 4.

• אם אתם מגישים מספר עוגות או קינוחים, למה שלא תגדילו ראש ותדפיסו תפריטי קינוחים אישיים? שלבו גם תפריטי שתייה חמה והילדים הקטנים במשפחה ישמחו להפוך למלצרים החמודים בעולם ולערב סיום מתוק במיוחד.

my Roladin
לחצו כאן ותהנו לפני כולם ממבצעים ועדכונים חמים